Ekspert w wycenie

Ekspert w wycenie

Wycena 


Od 2001 r. udzielam się jako uprawniony (nr 3528) rzeczoznawca majątkowy. W efekcie obok rozległego poletka informatycznego równie rozległy obszar mojej działalności jest związana z wyceną. Wraz z moim dream teamem zbudowanym wokół Instytutu Rynku Nieruchomości i Przedsiębiorstw zajmuję się:

Moje portfolio obejmuje tysiące obiektów i grube setki spraw sądowych, w tym tych najbardziej zawiłych, spornych i skomplikowanych. Wiele z nich zawiera łamigłówki, z rozwiązania których bywam dumny.

Początkowo, jak u każdego niemal nowicjusza w zawodzie wyceniacza, moja praca zdominowana była wyceną na potrzeby kredytowe, by finalnie zogniskować się wokół najbardziej zaawansowanych, skomplikowanych spraw spornych, w których zasadniczym oczekiwaniem stron jest rzetelność i wiarygodność wyceny. Obie te fazy łączy spójne rozumienie roli eksperta-wyceniacza: istotą umiejętności w tym zakresie jest znajomość rynku, stałe dążenie do zrozumienia zmieniających się mechanizmów rządzących rynkiem oraz rozumienie biznesu.

W połączeniu z wiedzą z obszaru IT daje to magiczną kombinację wiedzy o rynku, ekonomii, zarządzaniu i technice, a także rozległego doświadczenia, które otrzymujecie, gdy zamówicie moją opinię lub ekspertyzę.
Avatec Framework - Wystąpił nieoczekiwany błąd !!

WARNING - [2] Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122)

on line 0 in file Unknown